Shinobi Role Play
Uchiha ve Hyuuga klanlarına alım yoktur.
Diğer klanlara girmek için örnek rp atmalısınız ve oyuna başlamadan önce rehberleri inceleyiniz

Akatsuki Deneme Görevi - 1

2 sayfadaki 2 sayfası Önceki  1, 2

Geri: Akatsuki Deneme Görevi - 1

Mesaj tarafından Dungeon Master Bir Paz Mart 28, 2010 1:14 pm

Sen kusunu patlatmadan o bu seferde Chidori Eisou yapmisti.Yaptigi jutsu sayesinde kusunun 2 ye böldü ve daotn elementini etkiiz hale getirdi.Patlama gerceklesmedi."Hey ahmak hala neden ugrasiyosun? Kizmaya basliyorum tekrar sölüyorum ver parayi ! "

Dungeon Master
DM - Hakem
DM - Hakem

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından Kurokaze Katsura Bir Paz Mart 28, 2010 1:17 pm

..Lanet olsun beni çok zorluyordu.Yavaş yavaş gücümün sınırlarına gelmeye başlamıştım.Bu kadar zor duruma düşeceğim aklıma bile gelmemişti ama bu A- seviye tekniği yapmak zorundaydım.Ellerimi birleştirip handsealları yapmaya başladım."Tiger → Ox → Monkey → Rabbit → Ram → Boar → Ox → Horse → Monkey → Tiger → Dog → Tiger → Snake → Tiger → Ox → Monkey → Rabbit → Bird"Daha sonra avazım çıktığı kadar bağırdım..

-"Heyy lanet adam gülümse.!Suiton: Daibakufu no Jutsu.!"

Bu A seviye teknikten kolay kolay kurtulabileceğini düşünmüyordum.Onu sular altında bırakacaktım..
Kurokaze Katsura
Akatsuki
Akatsuki

Shinobi Bilgileri
Kristal: 0
Seviye-Rütbe: A- Rank

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından Dungeon Master Bir Paz Mart 28, 2010 1:26 pm

Yaptigin jutsu karsinda sasiran adam 30 metre kadar sürükleniyo ve evin duvarindn iceri giriyor.Disari ciktiginda sirtinda bulunan katanalari görüyosun.Ama o sana bisi demeden kosuyo ve yeterince yakinina geldiginde bagiriyo " Doku Kiri"

Dungeon Master
DM - Hakem
DM - Hakem

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından Kurokaze Katsura Bir Paz Mart 28, 2010 1:54 pm

"Ziktir.!Şerefsiz adam beni zehire boğmak istiyordu.Yaptığım teknik sayesinde metrelerce uçmuştu ama dışarı çıktığında çok sinirlenmiş gibi görünüyordu.Yine de beni biraz olsun korkutamamıştı.Ben daha ağzımı açmadan yanıma doğru koştu ve dibimde belirdiğinde,suratındaki o pis gülümsemeyle birlikte,

-Doku Kiri.!

diye bağırdı.Dumanlar arasında biraz öksürmüştüm ama kendimi salamazdım.Eğer hiç birşey yapmazsam ölecektim.Bu yüzden ellerimi birleştirdim ve "Doton: Shinjū Zanshu no Jutsu.!" diye fısıldadım onun beni duyamayacağı bir biçimde.Mor duman yüzünden beni göremeyeceği için,ne yaptığım hakkında hiç bir fikri olmayacaktı.Saniyeler içerisinde toprağın altına girdiğim için zehirden de etkilenmeyecektim.Eğer başarılı olursam sonu keşiş gibi olacaktı..
Kurokaze Katsura
Akatsuki
Akatsuki

Shinobi Bilgileri

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından Dungeon Master Bir Paz Mart 28, 2010 2:00 pm

öksürdügün anda tüm nefesini verdiginden topragin altinda fazla dayanamayip adama 5 metre uzakliktan disari cikiyosun zehir arkanda kaldi.Adam simdide sunu sölüyor."Kokuangyou no Jutsu "

Dungeon Master
DM - Hakem
DM - Hakem

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından Kurokaze Katsura Bir Paz Mart 28, 2010 2:13 pm

..Lanet olsun.!Bir kaç kere öksürdükten sonra kendime gelip etrafıma bakındım.Mor zehirli gazın tamamen bitmesini bekledim.Zehir dumanı tamamen silindiği anda adamın bana pis pis sırıttığını duydum.Tam karşı atağa geçecektim ki adamın dudaklarından şu sözcükler döküldü;

-"Kokuangyou no Jutsu "

..Bu da neydi böyle.?Bir an gerçekten jutsular hakkında birşey bilmediğimi düşünmeye başladım.Etrafımı büsbütün bir karanlık sardı.Hiç birşey göremiyordum.Tek bir ışık bile.Lanet olsun bu da mı genjutsu?! diye fısıldadım."Ordaki ihtiyar nasıl ölümsüzlüğünü ilan edemiyorsa,bu adamda doğaya hükmedemez..Hemde son noktasına kadar yaptı bunu.! dyie düşündüm.Yine işimi riske atıp,denemekten zarar gelmez düşüncesiyle ellerimi birleştirdim ve çakra yollarıma odaklanıp,bir an için açıp kapatmaya çalıştım.Eğer başarabilirsem onun işini bitirecektim..

RP Out:Eğer başardığım varsayılırsa..
RP İn:

..Lanet olsun beni yine A seviye bir teknik kullanmaya zorlamıştı.Neden herşey ters gitmişti ki.?Lanet keşişi öldürüp gidecektim.Allah Kahretsin.!Bir anlığına gözümü kapatım açtım ve gülümseyerek,"Üzgünüm aptal,bugün son günün.!" diye fısıldadım ve tüm hızımla koşarak metrelerce uzağa gittikten sonra,el mühürlerini yapmaya başladım;"Boar → Tiger.!".El mühüleri iki tane olduğu için fazla zaman almayacaktı.Daha sonra avazım çıktığı kadar bağırarak tekniğimin adını haykırdım..

-"Doton: Yomi Numa.!"

.."Bataklığımda boğul Aptal.!"
Kurokaze Katsura
Akatsuki
Akatsuki

Shinobi Bilgileri

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından Dungeon Master Bir Paz Mart 28, 2010 2:18 pm

Adam sansina genjutsuyu tam ustalasmamis olarak kullandigindan kurtuluyosun yaptigin jutsu basarili adami iceri cekerek öldürüyosun görev basarili.

Görev Seviyesi B
Öldürülen adam sayisi:28
Kazanilan Kristal:30

Dungeon Master
DM - Hakem
DM - Hakem

Kullanıcı profilini gör

2 sayfadaki 2 sayfası Önceki  1, 2